Başakşehir Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer Petekleri Temizliği Neden Önemlidir ?

Isınma konusunda en başarılı çözümlerden birisi olan kalorifer petekleri birçok alanda tercih edilmektedir. Özellikle evlerde ve işyerlerinde başarılı ve verimli bir ısınma için bu sistemler kullanılmaktadır. Peteklerden en yüksek randımanı almak içinde belirli aralıklarla iç temizliğinin yapılması gerekir. Aksi durumda tıkanıklık oluşarak verimsiz çalışması mümkün olacaktır. Firmamız Başakşehir kalorifer petek temizliğikonusunda gelişmiş araç ve cihazların kullanımı ile kısa sürede en zorlu tıkanıkların açılmasını sağlayarak bu işlemleri yapmaktadır. Düzenli olarak yapılan temizliklerde ısınmanın daha ekonomik olacağı görülmektedir. Randımanlı ve sorunsuz bir ısınma için peteklerin düzenli olarak temizletilmesi oldukça önemlidir.

Apartmanlarda Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelecek kaçaklar apartman gibi katlı yapılarda oldukça önemli sorunlara yol açmaktadır. Bu konuda en kısa sürede gerekli çalışmanın yapılarak kaçağın tespit edilmesi ve onarılması gerekmektedir. Firmamız Başakşehir bölgesinde profesyonel tesisat hizmetleri sunmakta ve Başakşehir su kaçağı tespiti konusunda en başarılı çözümleri sağlamaktadır. Gelişmiş ve teknolojik cihazların kullanımı ile su kaçağını sıva üstünden, herhangi bir yeri kırmadan tespit etmekteyiz. Oldukça kısa sürede yapılacak bu işlemde kırma işlemi olmadığı gibi uzun süre susuz kalmanızda mümkün olmayacaktır. Sonrasında kısa sürede sadece ilgili yerde yapılacak onarım ile sorun tamamen çözülmüş olacaktır. Konusunda deneyimli ve uzman olan firmamız su tesisatçısı Başakşehir ihtiyaçlarınızda sizlere eğitimli ve deneyimli ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Atık Su Gideri Tıkanıklığının Giderilmesi

Temiz su tesisatlarında olduğu gibi atık suların gittiği tesisatlar da sorun yaratabilmektedir. Atık su giderlerinde özellikle tıkanıklık sorunları çok görülmektedir. Bu alanda da başarılı hizmetler sunan firmamız özel kameralı sistemleri ile tıkanıklığın nedenini ve yerini kısa sürede bulabilmektedir. Herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunan tıkanıklık sonrasında Başakşehir gider tıkanıklığı açma işlemlerinde de oldukça profesyonel çözümler sizler için üretilmektedir. Tıkanıklığın durumuna göre birçok farklı ekipmanımız ile kısa sürede tıkanıklığın açılması sağlanarak tesisatınızı sorunsuz kullanmanız sağlanacaktır.