Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Bayrampaşa İstanbul’un en eski ve en kalabalık semtlerinden birisidir. Yeni binalarla birlikte pek çok eski bina da Bayrampaşa sınırları içerisinde yer almaktadır. Bütün yaşam alanlarında su tesisatları iki türlüdür. İlki kullandığımız temiz sulara aittir. İkincisi kullanılmış suların tahliyesine aittir. Bayrampaşa su kaçağı tespiti hizmetlerimiz kapsamında binalarınızdaki her türlü su kaçağınıhiçbir yeri kırmadan tespit ediyoruz. Bunu lazer makinalarımız aracılığıyla gerçekleştiriyor, tesisatlarınızın hangi noktasında su kaçağının olduğunu tespit edip sadece arızalı noktaya müdahale ediyoruz. Böylede fazla alan işgal etmiyor, daha az masrafla tamiratın yapılmasını sağlıyoruz.

Bayrampaşa Gider Tıkanıklığı AçmaHizmeti

Yaşam alanlarında en sık karşılaşılan tesisat problemlerinden birisi gider tıkanıklığıdır. Mutfak lavabolarında, banyo lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklar çok çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Yemek artıkları, kıllar ve gider borularının kireçlenmesi en çok karşılaşılan gider tıkanıklığı nedenleridir. Böyle bir durumda lavabolar kullanılamaz hale gelir ve acil profesyonel destek gerekir. Bayrampaşa gider tıkanıklığı açma hizmeti sunan işletmemiz tıkanan giderlere acil çözümler üretmekte, kaliteli biçimde tıkanıklığı gidererek tekrara kullanıma açmaktadır. Firmamız herhangi bir kırma dökme olmadan tesisatların içine kızıl ötesi sinyaller göndermekte ve arızanın noktasını tespit ederek sadece oraya müdahale etmektedir. Bu sayede de gider tıkanıklıklarını kolayca açmaktadır.

Firmamız Bayrampaşa kalorifer petek temizliği hizmeti de veriyor. Peteklerinizin hanelerinizi daha iyi ısıtabilmesi için düzenli olarak temizliğe ihtiyacı vardır. Bunun için özel ekipmanlar ve temizlik ürünleri kullanılır. Uzman ekibimiz alanınızda gerekli incelemeyi yaparak belli bir noktaya cihazları yerleştirir ve mekanınıza herhangi bir zarar vermeden peteklerinizi temizler. Temizliği yapılan kalorifer petekleri daha iyi ısı verir ve daha uzun süre kullanılabilir.

En İyi Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Asya Tesisat olarak tesisat bakım ve tamirlerinizi teknik kadromuzla söz verilen gün ve saatte, garantili hizmet ayrıcalığıyla çözüme kavuşturuyoruz. Su tesisatçısı Bayrampaşa ihtiyaçlarınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilir, son teknoloji cihazla ve takımlarla yapmış olduğumuz tamiratlardan faydalanabilirsiniz.