Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Beşiktaş, İstanbul’un en özel semtlerinden birisidir. Aynı zamanda en kalabalık semtlerinden de birisidir. Hal böyle olunca hemen her gün evlerde, iş yerlerinde su kaçağı problemleri olmaktadır. Çok çeşitli nedenlerden kaynaklanabilen su kaçakları, bütün bir bina sakinlerini rahatsız edebilir. Zamanında müdahale edilmediği taktirde duvarların kabarması, sıvaların boyaların dökülmesi, tesisatın patlaması, alanları su basması ve daha pek çok problem ortaya çıkabilir. Beşiktaş su kaçağı tespitihizmetimizi ileri teknoloji cihazlarla yapıyor, tesisat içerisinde kaçağın nereden sızıp neden kaynaklandığını tespit ediyor ve çözüme kavuşturuyoruz.

Beşiktaş Kalorifer Petek Temizliği Hizmeti

Yaşam alanlarındaki tesisatlarda karşılaşılan en büyük problemlerden birisi giderlerin tıkanmasıdır. Giderler tıkandığı zaman lavabolar kullanılamaz ve musluklardan akan su birikerek odalara taşar. Aynı zamanda etrafa kötü koku ve bakteri yayar. Beşiktaş gider tıkanıklığı açmahizmetlerimizi son sistem makineler yardımıyla yapıyoruz. Makinelerimiz sayesinde giderlerin neresinde tıkanıklık olduğunu tespit ediyor, etrafı kırıp dökmeden sadece arızalı yere işlem uygulayarak tamiratımızı gerçekleştiriyoruz. Böylece kullanılabilir yaşam alanlarına müşterilerimizi kavuşturuyoruz.

Beşiktaş kalorifer petek temizliğihizmetlerimizle dört mevsim hizmetinizdeyiz. Özellikle kış aylarından önce tercih edilen kalorifer petek temizliği uzman ekiplerimizce özel maineler ve temizlik ürünleri ile yapılmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz petek temizlik işlemleri 1-2 saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta, güvenle kullanabileceğiniz hale gelmektedir. Petek temizliği sayesinde yakıt tasarrufu sağlarsınız. Petekleriniz daha dengeli ve daha çabuk ısınır. Hem kombinizin hem de tesisatınızın kullanım ömrü uzar. Kombiniz daha gürültüsüz ve ekonomik çalışır.

7/24 Hizmet Veren Beşiktaş Su Tesisatçısı

Yaşam alanlarınızda gerek kullanım suyu tesisatında gerekse gider tesisatından kaynaklı bütün problemleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Su tesisatçısı Beşiktaş alanında en yakın destekçiniziz. Tesisat problemlerinin ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz ve en acil biçimde müdahale edilmeleri gerekir. Bu bilinç ve hassasiyetle uzman kadromuz haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet vermektedir.