Beykoz Gider Tıkanıklığı Açma

Beykoz Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Beykoz, İstanbul’un en gözde ve en köklü semtlerinden birisidir. Yaşam kalitesinin oldukça yüksek olduğu Beykoz’da mekan sahipleri zaman zaman gider tıkanıklığı problemiyle karşılaşabiliyorlar. Gider tıkanıklığı sonucu kullanılan sular tahliye edilemeyip ortamda kalıyor ve lavabolar kullanılamaz hale geliyor. Firmamız uzman kadrosuyla Beykoz gider tıkanıklığı açmahizmeti sağlıyor ve giderlerinizin kısa sürede açılıp suyun tahliyesi sağlanıyor. Böylece yaşam alanlarında kesintisiz hayat devam ediyor.

Beykoz Kalorifer Petek Temizliği Hizmeti

Son bahar ve kış aylarında mekanların ısınması büyük oranda kalorifer petekleriyle olmaktadır. Petekler yaşam alanlarında konforun ve sıcaklığın sembolüdür. Fakat düzenli olarak bakımları ve temizlikleri yapılmalıdır. Tesisat sisteminde dolaşan su içindeki pislikler zamanla peteklerin içerisinde birikir ve kireçlenmeyle birlikte peteklerin bir kısmının kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Çıplak gözle görülemeyen bu birikintiler peteklerin bir kısmının ısınmaması ve genelinin geç ısınmasıyla kendini belli eder. Beykoz kalorifer petek temizliğihizmetimiz ile uzman ekibimiz özel petek temizliği makineleri ve sıvılarıyla müdahale etmekte, kombi ve tesisatınızın kullanım ömrünüarttırırken yakıt tüketiminin de düşmesini sağlamaktadır.

Yapılarda karşılaşılan tesisat problemlerinin bir tanesi de su kaçağıdır. Hemen her an meydana gelebilecek olan su kaçağı acil müdahale gerektirir. Aksi taktirde çok daha maliyetli ve tamiratı zor problemlere yol açabilir. Firmamız Beykoz su kaçağı tespiti çözümlerinde ileri teknoloji cihazlardan yararlanıyor. Tesisat içerisine gönderilen ışınlar sayesinde kaçağın nerede olduğu tespit ediliyor ve müdahale ediliyor. Bu sayede bütün tesisat kırılıp dökülmeden arıza onarılabiliyor.

24 Saat Hizmet Veren Beykoz Su Tesisatçısı

Asya Tesisat olarak her türlü tesisatçı ihtiyacınızda en yakın yardımcınızız. su tesisatçısı Beykozihtiyacınızda Beykoz’un neresinde olursanız olun bir telefon uzağınızdayız. Müşteri memnuniyetini ilk öncelik kabul ettiğimiz faaliyetlerimizde siz müşterilerimize en iyi sıhhi tesisat hizmetini vermeye çalışıyor, bunun için haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veriyoruz. Çözüm merkeziniz oluyoruz.