Beylikdüzü Kalorifer Petek Temizliği

Beylikdüzü Kalorifer Petek Temizliği Hizmeti

Beylikdüzü, İstanbul’un en köklü semtlerinden biri olmakla birlikte yaşam standartlarının, yapılaşmanın da ileri seviyede olduğu semtlerinden birisidir. Beylikdüzü’nde sonbahar ve kış aylarında ısınmak için genel olarak kalorifer petekleri kullanılır ve kalorifer petekleri kombi sistemiyle çalışarak yaşam konforunun yükselmesini sağlamaktadır. Mekanlar sıcacık olurken aynı zamanda temiz kalmaktadır. Fakat bütün eşyalar gibi kalorifer peteklerinin de zaman zaman bakıma ve temizliğe ihtiyaçları vardır. Düzenli temizliği yapılmayan petekler çok aha zor ısınır. Büyük enerji kaybına neden olur ve faturaların kabarmasına yol açar. Aynı zamanda kombinin ve tesisat sisteminin kullanım ömrü de azalır. Bunlara maruz kalmamak ve daha konforlu ısınmak için düzenli olarak petek temizliğininyaptırılması gerekir. Beylikdüzü kalorifer petek temizliği hizmetlerimizle uzman kadromuz hızlı ve güvenli petek temizliği sağlamaktadır. Özel makineler ve sıvılarla yapılan işlemler sonunda daha rahat ısınma imkânı sağlanmaktadır.

Hızlı Ve Güvenli Beylikdüzü Gider Tıkanıklığı Açma

Hanelerde ve iş yerlerinde iki farklı tesisat sistemi bulunur. Bunlardan birisi temiz su tesisatı, diğeri de kullanışmış su tesisatıdır. Kullanılmış sular gider adını verdiğimiz sistem sayesinde boşaltılır ve yaşam alanlarındaki kirli, kullanılmış suyun tahliyesi sağlanır. Fakat gider tıkanıklığı probleminde sular dışarıya boşaltılamaz ve içeride kalır. Muslukların kullanılamaz hale gelmesine yol açarken etrafa kötü kokuların, görüntülerin yayılmasına da neden olabilir. Bu yüzden gider tıkanıklıklarına acil müdahale edilmeli, arızanın kaynağı tespit edildikten sonra çözüme kavuşturulmalıdır. Beylikdüzü gider tıkanıklığı açma uygulamalarımızla uzman kadromuz acil çözümler üreterek giderlerinizdeki tıkanıklıkları ortadan kaldırmaktadır.

Uzman Su Tesisatçısı Beylikdüzü

Ayrıca yapılarda su kaçağı da meydana gelebilmekte ve acil müdahale edilmediği taktirde çok büyük problemlere neden olabilmektedir. Beylikdüzü su kaçağı tespiti alanında ileri teknoloji cihazlar kullanmakta, tesisat sistemi içerisine yerleştirilen cihazlar sayesinde kaçağın yerini ve sebebini tespit etmektedir. Su tesisatçısı Beylikdüzü ihtiyaçlarınızda 7/24 bizimle iletişime geçebilir, yaşam alanlarınızdaki bütün sıhhi tesisat arızalarınızın ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.