Büyükçekmece Gider Tıkanıklığı Açma

Acil Büyükçekmece Su Tesisatçısı Desteği

Büyükçekmece, nüfus yoğunluğunun oldukça fazla olduğu bir bölgedir ve firmamız su tesisatçısı Büyükçekmeceihtiyaçlarına 7/24 acil destek sağlayarak, bütün tesisatçı ihtiyaçlarınızda en yakın destekçiniz olmaktadır. Büyükçekmece’nin her noktasına bir telefonla hizmet sunmaktadır.

Robot Cihazlarla Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarında karşılaşılan problemlerden birisi gider tıkanıklığıdır. Kullanılmış suların tahliye edilmesini sağlayan giderler zaman zaman çeşitli gerekçelerle tıkanır ve suyun akıp gitmesi önlenir. Bu durumda lavabolar, tuvaletler kullanılamaz hale gelir. Bir nevi yaşam durma noktasına ulaşır. Büyükçekmece gider tıkanıklığı açmahizmeti sağlayan firmamız tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit etmek için mekanlarınızı kırıp dökmez. Kızıl ötesi sinyal gönderen ve borlar içine kamera yerleştirilen ileri teknoloji cihazlardan yararlanır. Bu sayede giderlerin neden tıkandığı kolayca tespit edilir. Robot cihazlar yardımıyla tıkanıklık giderilir.

Ayrıca firmamız Büyükçekmece su kaçağı tespiti desteği de sağlamakta, evlerinizde, iş yerlerinizde karşılaştığınız su kaçaklarını özel cihazlarla çözüme kavuşturmaktadır. Özel cihazlarla borular içerisinde fotoğraflama yapan sistemimiz nem ölçümü yaparak su kaçağının nerede olduğunu kolayca bulmakta ve acil müdahale yapmaktadır. Aksi taktirde su kaçağı çok daha büyük problemler ve masraflar açabilir.

İşin Uzmanından Büyükçekmece Kalorifer Petek Temizliği

Asya Tesisat olarak her türlü sıhhi tesisat ihtiyacınıza yardımcı olmakla birlikte kalorifer peteklerinizin temizliğinde de sizlerin yanındayız. Büyükçekmece kalorifer petek temizliği uygulamalarımızı hızlı ve güveni biçimde tamamlıyor ve peteklerinizin mekanlarınızı çok daha iyi ısıtmasını sağlıyoruz. Kalorifer petekleri en az 2 yılda 1 temizlenmeli. Aksi taktirde yakıt tüketimi artacaktır. Petekleriniz dengesiz ve daha geç ısınacaktır. Kombinizin ve tesisatınızın kullanım ömrü kısalacaktır. Kombiniz gürültülü çalışmaya başlayacak, rahatsız edici olacak ve daha fazla enerji tüketip faturalarınızı şişirecektir. Bütün bunlarla karşılaşmamak için uzmanlarımızdan destek alabilir, özel makinelerimiz ve özel petek temizleyicilerimizle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Petek temizliği işlemlerimizde haneleriniz hiçbir şekilde kirlenip lekelenmez ve temizlik işlemleri 1-2 saat içerisinde tamamlanır.