Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su tesisatçısı İhtiyacınıza En Yakın Çözüm Ortağınız

Firmamız uzman kadrosu ve modern ekipmanlarıyla Çatalca genelinde hizmet vermekte, her türlü sıhhi tesisat gereksinimine çözüm sunmaktadır. Su tesisatçısı Çatalcaihtiyaçlarınızda yaşayabileceğiniz su kaçakları, tıkanıklık problemleri, tesisat arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her zaman söz verilen saat ve günde ihtiyaç duyulan noktada olmakta, başarılı sonuçlara imza atarak arızaları ortadan kaldırmaktadır.

7/24 Çatalca Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Evlerde ve iş yerlerinde karşılaşılan en büyük tesisat sorunlarından biri su kaçağıdır. Tam olarak nereden ve nasıl olduğu belli olmayan su kaçağı bir anda veya zamanla kendini gösterir. Duvarların, fayansların kalkmasına, boyaların dökülmesine, rutubet ve kötü koku oluşumuna sebep olur. Su kaçağı fark edildiği anda acil müdahale edilmeli ve daha büyük masrafların önüne geçebilmek adına çözüm üretilmelidir. Çatalca su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız ihtiyaç anında en yakın çözüm ortağınızdır.

Asya tesisat olarak Çatalca gider tıkanıklığı açma hizmeti de veriyoruz. Gerek su kaçağı tespitimizde gerekse gider tıkanıklığı tespiti ve çözümünde ileri teknoloji cihazlardan yararlanıyor, etrafı kırıp dökmeden arızaları ortadan kaldırıyoruz.

Hızlı Ve Güvenli Çatalca Kalorifer Petek Temizliği

Kombiler yardımıyla yaşam alanlarımızı ısıtan petekler soğuk havalarda kurtarıcımız olmaktadır. Bir tuş ile kolayca ısınmamızı sağlamakta, ailecek ve sevdiklerimizle birlikte sıcacık bir mekanı bize sunmaktadırlar. Fakat kullanmakta olduğumuz petekler zamanla kirlenmekte, alt ve üst kısımları ısıtmaz hale gelmektedir. Ayrıca ortama kötü koku yayamaya başlamaktadırlar. Bu esnada kombi daha sesli çalışmakta ve daha fazla enerji tüketmesine rağmen odalar ısınmaz olmaktadır. Bütün bu olumsuzluklar kalorifer peteklerinin bakıma ihtiyacı olduğunun göstergesidir. Kalorifer petek temizliği olarak adlandırdığımız bu işlemin en az iki yılda bir mutlaka yapılması gerekir. Düzenli petek temizliği kombi ve peteklerinizin kullanım ömrünü uzatacağı gibi daha iyi ısınmanızı ve faturalarınızın düşmesini sağlayacaktır. Çatalca kalorifer petek temizliğihizmeti veren uzman kadromuz peteklerinizi kolayca temizlemekte, kısa süre içerinde tertemiz halde kullanımınıza hazır hale getirmektedir.