Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy semti içerisinde kaliteli ve profesyonel bir Çekmeköy su kaçağı tespiti ustası arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Duvarı ya da fayansı kırmaya gerek kalmadan su kaçağı tespit edilebilir. Yeni su kaçağı tespit etme sistemleri içinde kamerayla tespit etme de vardır. Kamera kullanılarak nokta atışı tespit yapılır var sadece o bölüm açılarak hasar onarılır. Kamera sisteminin gerekli olmadığı durumlarda akustik yöntemiyle su kaçağı tespit edilir. Eski yöntemlerle su kaçağı tespit etmeye çalışmak hem ev sahibi hem de çalışan personel için eziyetlidir. Fayansların ya da duvarın kırılması hasar miktarını artırır ve onarımın süresi uzamış olur. Bu nedenle su tesisatçısı Çekmeköy içerisinde en doğru ve en pratik yöntem ile sizlere hizmet etmektedir.

Çekmeköy Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı su kaçağı kadar yaygın bir problem olmasa da su tesisatçılarının en çok tamir ettiği arızalardan biridir. Gider tıkanma sorunu çoğunlukla eski yapılarda görülür. Çekmeköy semtindeki binaların çoğu eski yapılardır. Alt yapı sorunları ve çarpık kentleşme de gider tıkanma sorunlarının görülmesine sebep olanlar arasındadır. Su kaçağı tespit ederken de kullanıldığı gibi Çekmeköy gider tıkanıklığı açmaişleminde de teknolojinin nimetlerinden faydalanılır.

Çekmeköy Kalorifer Petek Temizliği

Çekmeköy içerisinde hizmet veren bir tesisatçı olarak su tesisatının her alanında etkili ve uzman olduğumuzu kanıtlamış bulunuyoruz. Su kaçağı tespitini kırmadan dökmeden en pratik yöntemler ile yapıyor, gider tıkanıklığı açma işlemlerimiz de pratik yöntemler deniyoruz. Aynı şekilde vermiş olduğumuz bir diğer profesyonel hizmetimiz de Çekmeköy kalorifer petek temizliği hizmeti olmaktadır. Kış ayları gelmeden önce kalorifer ve petek temizliğini yaptırmanız hem kalorifer ısısından daha fazla verim almanızı hem de ay sonu gelen faturanızın kabarık olmamasını sağlar. Ekibimiz kalorifer ve petek temizliği için en uygun cihazlar ve yöntemler kullanır. Kısa süre içerisinde petekleriniz temizlenir ve uygun su seviyesi ile yeniden doldurularak sizlere teslim edilir.