Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız ve her ay gelen su faturanız son zamanlarda oldukça kabarık geliyorsa maalesef ki şüpheleriniz yersiz değildir. Evlerde veya işyerlerinde en sık karşılaşılan su tesisatı sorunlarını başında su kaçakları gelmektedir. Su kaçağının en bilindik tespiti ise gelen kabarık su faturası olmaktadır. Su kaçakları zaman zaman gözle görülür sonuçlar doğursa da, bazen de duvar içlerinde anlayamayacağınız düzeyde zarara yol açarlar. Bu konuda profesyonel ekibimiz Esenler içerisinde Esenler su kaçağı tespiti firmalarından biri olarak uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden itibaren titiz çalışmayı elden bırakmayan ekibimiz su kaçağı tespitinde de en yeni ve en modern yöntemler ile sizlere hizmet vermektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Esenler içerisinde birbirinden farklı pek çok firmanın vermiş olduğu bir hizmettir. Fakat bizler firma olarak kendimizi diğer firmalardan ayırıyor ve onların örnek aldığı pek çok yönteme ilk başta sahip olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Kurulduğumuzda da bizlerle olan ekibimiz, bu sektör içerisinde yapılan yenilikleri yakından takip ederek en modern yöntemlere ilk önce bizlerin sahip olmasını sağlamıştır. Bu sayede Esenler içerisinde kırmadan su kaçağı bulma işlemini başlatan firmalardan biri olarak eski yöntemler yerine sessiz, gürültü ve görüntü kirliliği oluşturmayan yöntemler kullanmaktayız.

Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız bu noktada kamera yöntemlerini kullanarak, kaçağın olduğu yeri en kısa sürede bularak en kısa zamanda yine müdahale etmektedir. Kamera sistemleri duvarın ve fayansın içerisinde yer alan kaçak kısmı tespit ettiği için yalnızca bu alanda küçük bir müdahale ile kaçağın tamiri yapılır. Geriye yalnızca tamiri yapılan bir su borusu kalmaktadır.

Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Esenler su tesisatçısı olarak kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile de sizleri ne zaman karşılayacağı bilinmeyen bu sorundan kısa sürede kurtarıyoruz. Firma olarak gece ve gündüz hizmet verdiğimiz için özellikle de gece saatlerinde karşılaşmış olduğunuz tıkanıklık problemleri ile yüz yüze kalmamanız için ekiplerimiz ekipmanları ile birlikte ne doğru hizmeti sizlere vermek için yola çıkacaktır. Gider tıkanıkları tuvalet, banyo, mutfak lavabolarında en çok karşılaşılan sorunlar arasındadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda uzman olan su tesisatçısı Esenler ustalarımız tel ve diğer modern ekipmanları kullanır ve kırma yöntemini kullanmadan tuvalet tıkanıklığını açar. Diğer su tesisatı problemlerine göre daha uzun süreli olan bu hizmetimiz süresince ekiplerimiz evinize ve komşularınıza görüntü ve gürültü kirliliği vermez. Titiz ve programlı çalışan İstanbul tesisatçı ustalarımız hizmetlerimizi en uygun fiyatlara vermektedir. Tek bir fiyat üzerinden ilerleyen ekiplerimiz bu sayede Esenler de en uygun fiyata hizmet veren sayılı firmalardan biri olmayı da başarmıştır.

Bir Yorum Yazın