Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Yapım yılı eski olan binalarda oturan kişilerin su tesisatları da eski olduğundan olayı su kaçağı, gider tıkanıklığı vb. sorunlar bu semtler içerisinde sık sık görülür.  Esenler içerisinde bulunan eviniz veya işyeriniz için en güvenilir su tesisatı ustalarını arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Esenler su kaçağı tespitihizmetimiz son model cihazlar ile yapıldığından dolayı evinizde kırma veya dökme işlemlerine yer verilmez. Bunun yerine kamera ve akustik dinleme cihazları kullanılır ve su tesisatının hangi noktasında sorun olduğu kısa sürede anlaşılır. Ekiplerimiz adresinize bu cihazlar ile geldikleri için kısa sürede sistem kurulur. Ardından doğru bir şekilde su kaçağı olan bölge tespit edilir ve kısa bir operasyon ile kaçak yapılan yer onarılır. İşlem sonucunda pislik veya görüntü kirliliği oluşmaz.

Esenler Su Tesisatçısı

Esenler gider tıkanıklığı açma işlemi yapan firmalar arasında bulunan firmamız o kadar hızlı işlem yapmaktadır ki bazen hiç açılmayacağını düşündüğünüz giderin açılması göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşmiş olur. Giderlerin tıkanması günlük hayatı oldukça aksatan bir problemdir. Mutfakta, banyoda ya da tuvalette bir giderin tıkanması evdeki günlük işleyişe ket vurmuş olur. Evinizde tıkalı bir gider fark ettiğinizde su tesisatçısını çağırarak arızayı hızla gidermelisiniz. Zamanla biriken atıklar, kirler ya da gidere atılmaması gereken cisimler gider borularını tıkar. Gider tıkanıklığı problemiyle sık karşılaşmamak için giderlere katı maddeler atılmamalıdır.

Esenler Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği özellikle kış aylarına gelmeden önce yaptırılması gereken bakımlar arasında yer alır. Firma olarak Esenler kalorifer petek temizliği hizmetini de tüm profesyonelliğimiz ile vererek sizlere eşsiz bir hizmet anlatışı yaşatmaktayız. Hem doğalgaz faturanızın kabarık olmaması için hem de bakım yaptırmış olmanın rahatlığını doyasıya yaşamak için su tesisatçısı Esenler içerisinde bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.