Fatih Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Fatih İçerisinde Su Kaçağı Tespiti

Geniş çaplı çalışmalarımız arasında bulunan hizmetlerimizden biri de Fatih su kaçağı tespiti olmaktadır. Kartal’da bulunan firmamızın gün içerisinde sıklıkla yaşadığı sorunlardan biri de su sızıntısı olarak bilinir. Tesisat döşeme gibi işlemlerin sonrasında su sızıntısı bulma işlemleri de firmamız tarafından elde edilen robot cihazlar ile sağlanmaktadır. Son üretilen teknolojik ürünler olan cihazlarımız ile garantili işlemler kısa süre de gerçekleştirilir. Su kaçağı bulunan alanda öncelikle kamera sistemleri ile gözlem yapılır. Ardından akustik dinleme cihazları kullanılır ve su kaçağının yeri doğru nokta atışı ile tespit edilir. Vermiş olduğumuz hizmet sırasında kırma veya dökme işlemi yapılmaz. Fatih semti içerisinde gürültüsüz ve görüntü kirliliği oluşmadan su kaçağı tespiti yapılır.

Fatih Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

 Mutfak, banyo, WC ve diğer su tesisatı giderlerinde zaman zaman farklı nedenlere bağlı olarak gider tıkanıkları oluşabilmektedir. Önemli olan tıkalı giderlerin en kolay ve pratik yöntemler ile kısa sürede açılmasını sağlamaktadır. Bu alanda hizmet veren çalışmalar yapan firmamız Fatih gider tıkanıklığı açma hizmetimiz ile sizlere bu pratikliği ve kaliteli yaşam şartlarını sunmaktadır. Gider tıkanıklığına sebep olan etmenler arasında ilk olarak kullanıcı hataları ikinci olarak da tesisatla ilgili yanlış tercihler yer almaktadır. Firma olarak sizlerin sebep olduğu gide tıkanıkları için yapmış olduğumuz hizmetlerimizde bir daha gide tıkanmaması için tamir işlemi ardından sizlere ne yapmanız gerektiğini söylüyor ve işimizi garanti ediyoruz.

Fatih Kalorifer Petek Temizliği

Kaliteli bir ısı performansı için kalorifer ve petek temizliğinin yılda en az iki kere yapılması gerekir. Özelikle de kış aylarında en iyi verimi alabilmek adına Fatih kalorifer petek temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ve en uygun fiyatlı olarak hizmetimiz sizlere su tesisatçısı Fatih semti ustalarımız tarafından sunulur. Kalorifer petek temizliği hizmetimizde kırma, dökme gibi işlemler yoktur. Kalorifer ve peteklerinize su seviyesi doğru oranda bırakılarak sizlere teslim edilir.