İstanbul Kalorifer Petek Temizleme Çözümleri

İstanbul Kalorifer Petek Temizleme Çözümleri

Petek temizliği odaların daha iyi ısınması için yapılan bir uygulamadır. Petekler, kullanıma dayalı olarak zamanla kirlenir. Dışarıdan kirleri fark edilmez ama kimi zaman yarıdan aşağıları ısınmaz. Kimi zaman son petek ısınmaz. Kimi zaman da kombi yüksek değerde yansa da petekler geç ısınır. Bütün bunların sebebi kalorifer peteklerinin içerisinde biriken kirler, pisliklerdir. Kalorifer peteklerinden sağlıklı randıman alınabilmesi için petek temizleme işlemlerinin iki yılda bir mutlaka işin uzmanı tarafından yapılması gerekir. Firmamız İstanbul kalorifer petek temizlemealanında yılların tecrübesi ve uzmanlığına sahiptir. Bu sayede sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak her geçen gün hizmet kalitesini daha da arttırarak yoluna devam etmektedir.

Kalorifer Petek TemizlemeHizmetlerinin Avantajları

Kalorifer petekleriyle ısınan alanlarda kimi zaman yeterli ısınma sağlanamazken faturalar olması gerekenden yüksek gelir. Bunun nedeni peteğin içindeki su akışının yeterli olmamasıdır. Bu da radyatörün kireç, tortu gibi maddelerle dolmasından kaynaklanmaktadır. Firmamız İstanbul kalorifer petek temizlemehizmetleri sayesinde bütün bu problemleri ortadan kaldırmakta, İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vererek tesisat ve kombi temizlik ihtiyaçlarınıza da çözüm olmaktadır.

Petek temizliği yakıt tasarrufu sağlayarak faturalarınızın düşmesine vesile olur ve maddi olarak kazançlı çıkmanızı sağlar. Bunun yanında kombiniz daha sessiz çalışır. Sesiyle sizi rahatsız etmez. Tesisatlarınız bakıma alındığı için hem bütün tesisat sisteminizin hem de petekleriniz ve kombinizin kullanım ömrü uzar. Bu da uzun vadede çok büyük masraflardan sizi kurtarır. Üstelik firmamız çok ekonomik fiyatlarla petek temizliği yapmaktadır.

Kalorifer Petek Temizleme Makineleri Ve Petek Temizleme Kimyasalları

Firmamız uzman personelleri İstanbul kalorifer petek temizlemeişlemlerinde özel makineler kullanmaktadır. Petekler içerisindeki tortu ve pisliklerin dışarıya atılması için de özel kimyasallardan yararlanmaktadır. Petek temizliği ilacı adı verilen bu kimyasallar kalorifer peteklerinizi temizlerken aynı zamanda bakım da yapmaktadır. Servisimizin bütün işlemleri mekanlarınızda ortalama 1-2 saat içinde tamamlanmakta, tertemiz petekler kullanımınıza hazır edilmektedir.