İstanbul Su Tesisatçısı

Bütün Su Tesisatı Problemlerinize İstanbul Su Tesisatçısı Çözümü

Tesisatlar insan hayatının olduğu bütün mekanlarda vardır ve bu işin ustaları tesisatçı olarak adlandırılır. Oldukça geniş bir alanı kapsayan tesisatçılık kendi içinde dallara ayrılır ve bunlardan bir tanesi de su tesisatçısıdır. Su tesisatçısının ilgi alanına boru döşenen ve içinden su geçen bütün alanlar, uygulamalar dahildir. Firmamız İstanbul su tesisatçısıolarak yıllardır bu sektörde kalitenin ve güvenin adresi olmuştur.

İstanbul Su Tesisatçısında Verilen Hizmetler

İstanbul su tesisatçısıolarak uzman ve deneyimli ekipten oluşan firmamız ihtiyacınız olan bütün tesisat tamir ve bakımlarında yanınızdadır. Yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken firmamız personelleri incelikle sorunun çözümüne odaklanırlar. Eğer su sızıntısı tespit edilecekse ölçüm cihazlarıyla sızıntının kaynağını ve yerini bulurlar. Ardından sadece o alanı açıp kontrol ederler. Küçük bir delikten işlem halledilebilecekse daha fazla kırıp dökmeden işlemlerini yaparlar. Gereksiz kırma işlemlerinden kaçınarak ev sahibi olarak sizleri masraftan ve zaman kaybından kurtarırlar. Ekiplerimiz sorunun kaynağını bulmadan adım atmaz ve çözüme kavuşturmadan da mekanınızdan ayrılmazlar. Bütün tesisatçı ihtiyaçlarınıza cevap verme yetisi olan firmamızın hizmetlerinden bazıları şunlardır:

  • Su kaçağı tespiti ve tamiri,
  • Su tesisatı onarımı,
  • Su gideri tespiti ve tamiri,
  • Tıkalı pimaş açma,
  • Tıkalı kanalizasyon açma,
  • Tıkalı tuvalet açma,
  • Kalorifer peteği temizliği.

İşinin Uzmanı İstanbul Su Tesisatçısı

Asya Tesisat, İstanbul su tesisatçısıolarak evlerinizde, iş yerlerinizde su tesisatıyla alakalı yaşayabileceğiniz bütün problemleri kolayca ortadan kaldırıyoruz. Sıhhi tesisat işlemlerinizi hiçbir yeri kırıp dökmeden yapıyor, ileri teknoloji cihazlarımızla en iyi hizmeti veriyoruz. Üstelik bütün tesisat işlemlerimizde uygun fiyat avantajıyla hareket ediyor, müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz kabul ediyoruz. Sizler de özlediğiniz kalite ve güvenilir işçiliği bulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinize amade beklemektedir. İletişime geçtiğiniz anda ustalarımız harekete geçecek, en kısa sürede adresinize ulaşarak gerekli tadilat işlemlerini başlatacaklardır.