İstanbul Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı bir yapının özelliklerine uygun bir şekilde suyun geçeceği yerlerin stratejik olarak belirlenmesiyle çizilen projeye göre kurulum yapan ve pimaş boru, metal boru, hortum gibi materyallerle suyun akışını sağlıklı bir şekilde sağlayan uzmandır. Suyun geçtiği materyallerin tazyik, basınç, sıcaklık ve soğuk ortam gibi binanın bulunduğu konuma en uygun şekilde belirlenmesi yine tesisatçı tarafından gerçekleştirilir. İstanbul’da su tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda firmamız olarak size her yönüyle tesisat konusunda yardımcı olmaya hazırız. Tesisat ile ilgili konusunda uzman kadrosuyla uzun yılların kazandırdığı kalifiye tecrübelerimizle Asya Tesisat olarak hizmetinizdeyiz.

Musluk, batarya tadilat işlemleri, sıcak ve soğuk su tesisatı, küvet, duşa kabin, lavabo, klozet gibi bölümlere suyun taşınması ve sonrasında tahliyesi için gerekli tesisat işlemlerini yürütmekteyiz. Ayrıca rezervuar, sifon gibi bölümlerde meydana gelen arızaların tamir edilmesiyle ve gerekirse yenisiyle değiştirilmesiyle de ilgileniyoruz. Yani firmamıza ulaştığınızda hizmet çeşitliliğimizden dolayı aklınıza gelebilecek pek çok dalda yardımcınız ve de çözüm ortağınız statüsündeyiz.

Tesisat Özellikleri

Su tesisatçısı İstanbul gibi büyükşehirlerde çok daha büyük bir alana sahiptir ve kaliteli malzemelerle projeyi tamamlaması gerekir. Tesisat suyun yapısından dolayı aşınmaya karşı ve basınca karşı dirençli en kaliteli malzemeyle kurulmalıdır. Isıya, soğuğa, darbeye, donmaya karşı dayanıklı malzemeler ile aynı zamanda binanın suyun dolaşımı için en uygun yerlerinin belirlenerek kurulması şarttır.

Asya Tesisat firması olarak su tesisatı için kullandığımız kurulum ekipmanını ve yardımcı tüm gereçlerin en iyi kaliteye sahip olanını tercih ediyoruz. İstanbul ilimizin kanalizasyon ve su tesisatı ile ilgili şebeke altyapısı kompleks bir haldedir. Bu durumda tesisat hakkında en iyisinin tercih edilmesi uzun yıllar en verimli ve sağlıklı kullanımı beraberinde getirir. Ayrıca yedek parçalarımızı da orijinal tercih ettiğimiz için istediğiniz her çeşit yapıda kullanabiliriz.

Hizmetlerimiz

Su ve tesisatı ile ilgili İstanbul’da en kapsamlı ve donanımlı bilgiye, ekibe ve ekipmana sahibiz. Kurulumdan, arızalara kadar her işte yardımcınız olmaya adayız. Klozet, yer tuvaleti, banyo, mutfak, duşa kabin, gider, tıkanma yani suyla ilgisi bulunan bu gibi yerlerin inşaat halindeyken kurulumuna yardımcı olurken eğer bu bölgelerde kaçak, sızıntı, patlama, tahliye, rezervuar problemi gibi aklınıza gelebilecek her arızanın tamir ve tadilat işlemlerini yürütüyoruz.

Hizmetlerimizi verirken kullandığımız ekipman ve cihazlar tamamen son teknolojiye uygundur. Böylece arıza tespit gibi durumlarda kontrol ettiğimiz bölgeye herhangi bir deformasyon yapmıyoruz.

Uygulamalarımızı kabul edilebilir makul sürelerde servis ediyoruz bu şekilde siz değerli müşterilerimizin kesinlikle daha fazla mağdur olmadan tesisatınızla ve bağlantılı diğer hataları anında tespit ediyoruz. Tespit etme süresi de çok uzun sürmediği için evinizde size çok rahatsızlık vermeden işimizi tamamlayıp ayrılıyoruz. Ayrıca tespit işlemlerimizde toz, kalıntı, kir, kırık bırakmadığımız için çok temiz bir şekilde operasyonumuzu bitiriyoruz.

Bir Yorum Yazın