Anadolu Yakası

0216 596 03 03

Avrupa Yakası

0212 462 61 62

HABERLER

Acil Tesisatçı Lavabo Tuvalet Gideri AçmaTıkalı tesisat boruları çamurlaşma, yağlanma veya atılan ıslak mendil veya temizlik bezleri bunlardan sadece birkaçı diyebiliriz.

Tıkalı tesisat borusu bunlar mutfak lavabo banyo, duş gideri veya yağmur gider boruları tesisat içerisindeki dönüş veya kıvrımlı yerlerden geçemeyerek en yakın tesisat bağlantısından geri gelmesine neden olabilmektedir. Tıkalı tesisat boruları üst kattaki dairelerden dökülen suyun alt kattaki daire sahibinin evinden çıkmasına ve maddi hasarın oluşmasına neden olmaktadır. Tesisat hatları aslında periyodik olarak bakım gerekmektedir. Fakat bunu uygulamadığımız için Tıkanmalar her zaman karşımıza çıkmaktadır.

Tıkalı mutfak tuvalet gibi kullanımı sık yerlerde sürekli boru temizleyici maddeler kullanılması ve fazla da kullanılmaması gerekmektedir. Çünkü tesisatınız boru içler kireçlenme yıpranma kaygan özelliğini yitirmesi sonucu tıkanmalara sürekli davetiye çıkarabilmektedir. Çünkü borunun zamanla kendi özelliğini yitirmesi ve atılan ıslak mendillerin erimemesi sonucu tıkanmalar oluşmaktadır. Tıkalı tesisat boruları tıkandıktan sora birçok yöntem deneriz ve bazen bu işlemler işimize yarayabilmektedir. Fakat tıkalı boru hat mesafesi uzak ise bu tıkanıklığı açmak imkansız diyebiliriz.

Tıkalı tesisat boruları eskiden daire veya işyerinden oluşan tıkanıklıkları fayans ve kalebodurları kırarak boru hattını takip ederek tıkalı boruları bu şekilde açılırdı. Fakat günümüz teknolojisi ile bu sorunları kolayca üstesinden gelebilmekteyiz. Tıkalı tesisat borularını makine ile kameralı sistemler ile kırmadan tesisat hattındaki tıkanıklık olan bölgeyi görüntüleme yaparak sorunsuz bir şekilde açılarak tesisat gideri tıkanıklığını açıyoruz. Firmamız diğer firmalara göre uygun fiyat ve tekrar tıkanmalar olursa şayet ücretsiz bir şekilde arayarak servis alabilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi kendi sektörümüzde de işi bilmeyip sadece böyle bir işe olduğundan haberdar olup aslında hiçbir bilgisi olmayan tabiri caizse merdiven altı kişiler çalışmamanızı tavsiye ederim. Çünkü tıkanıklık açılmadığı takdirde veya açıldığı fakat tam açılmayıp bir iki gün sonra tıkanmalarda karşınızda hiçbir muhatap kimse bulamadığınız vakit sorununuz çözülemez duruma girmeden sektörde bilinen ve kaliteli hizmet ve işçilik yapan kişiler ile çalışmanızı tavsiye ederim.


ASYA -0216 596 03 03
İnönü Mah, 438. Sk. No: 36/B, 34203 - Bağcılar / İstanbul