Şişli Su Kaçağı Tespiti

Gider Tıkanıklığı Neden Olur ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Giderlerin neden tıkandığı sorusuna birbirinden farklı cevaplar verilebilmektedir. Mutfak ve banyo giderleri, sıklıkla kullanılan alanlar olduklarından dolayı tıkanıklığın en çok görüldüğü alanlardır. Öncelikle gider tıkanıklığının tek bir nedeni yoktur. Kalitesiz malzeme, yanlış döşenen tesisat gibi unsurlar gider tıkanıklığına neden olabilir.

Şişli’de Modern Cihazlar ile Hizmet

Firma olarak uzun yıllardır Şişli gider tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti yapma gibi sorunlara çözüm üretmekteyiz. Giderlerin tıkanması konusu ise en sık karşılaşılan tıkanma sorunları arasında yerini almaktadır. Tıkanan giderler aynı zamanda su kaçağına ve su sızıntısına neden olduğundan dolayı birbirleri ile yakından ilişkilidirler. Modern cihazların kullanılması ve teknolojinin de takip edilmesi ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Su tesisatçısı Şişli içerisinde modern cihazları kullanan sayılı firma arasında bulunuyoruz. Aynı zamanda tıkanma sorunları ile birlikte Şişli su kaçağı tespitihizmetini de sizlere sunuyoruz.

Kesin ve Garantili Gider Tıkanıklığı Çözümü

Gider tıkanıklığı ile ilgili birbirinden farklı yöntemler geliştirilmiş olsa bile, hiçbiri robot cihazlar kadar etkili bir şekilde gider tıkanıklığına kesin çözüm sunmamaktadır.Gider tıkanıklığı sonucu sertleşen tabakayı def etmek için sistem gerekir. Bu sistem de kanal açma kapama makinesi denile bir robot makinesi ile mümkündür. Bu makinenin sahip olduğu helezon yaylar ve uç kısmındaki açma aparatları salınarak, makinenin bu yayı ve uçtaki ucu çevirerek ileri doğru itmesine ve sert tabakayı parçalamasını sağlar. Tüm bu işlemler sonucunda tekrar tıkanma olmaması için kamera sistemi ile boru içleri görüntülenir. Görüntüsünü almış olduğumuz boru içlerini sizler de görebilirsiniz. Firmamız Şişli semti içerisinde garantili bir şekilde çalıştığı için kuşkuya yer bırakmamaktadır. Firma olarak garantili ve profesyonel olarak sunmuş olduğumuz bir diğer hizmette Şişli kalorifer petek temizliği hizmetimiz olmaktadır. Ustalarımız tarafından sizlere en kısa sürede kalorifer ve petek bakımı hizmetimiz en uygun yöntemler ile sunulur.