Su Kaçağı

SU SIZINTISI BORUSU TAMİRİ VE ARIZA TESPİTİ
Cihaz ile su tesisat borusundaki patlakları hem termal kamera hem de akustik cihaz ile su sızıntıları kaçaklarını kırmadan hangi fayans veya duvarda ise bularak onarımını ufak bir çalışma alanı açıp onarımını anında ekibimiz yapmaktadır. Tesisat kaçakları sıcak su borusu veya soğuk su borusu kaçakları sadece bunlar ile ibaret kalmayıp su sızıntıları kalorifer borularından veya gider borularından su sızdırarak arızalara neden olabilmektedir. Su kaçakları bu yüzden daha dikkatli bir çalışma gerektirip titiz bir çalışma sonrası arıza tespit edilerek dikkatli bir şekilde tamiri yapılamalıdır.Özen gösterilmeden yapılan işler sonradan tekrar bu arızaları  çıkarmasına neden olabilmektedir.
Su kaçakları tesisat bilgisi olan kişilerce yapılmalı sektörümüzde su kaçakları ile ilgili birçok firma denecek kadar az olup merdiven altı yapan kişiler ile sakın çalışmayın iş sonrası tesisat arızası farklı olup size farklı sorun varmış gibi göstererek yüksek fiyatlara tesisatınızı komple yaptırabilirler.
Tesisat işlerini güvendiğiniz ve kaliteli işçiliği olan kişilerle çalışın tesisat bilgisi olmayan kişiler sadece sizin paranızı alır sorununuzu çözmezler. Arıza tespiti yapan firma olarak arızayı tespit ettikten sonra size göstererek ardından işlemi yaparız Profesyonel çalışma ve dürüstlük ilkesi ile tavsiye üzerinden gelen iş sayısı internetten gelen iş sayısının iki katı fazla diyebilirim.
Su kaçakları firmamız ile iletişime geçerek randevu ve saat verilerek zamanında gelerek tesisat arızasını tespit edip onarımını yapmaktadırlar.