Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Yaşam alanlarında en sık karşılaşılan tesisat problemlerinin başında su kaçağı gelir. Güngören genelinde yapıların ve tesisatların yaşı fark etmeksiniz firmamıza her gün onlarca şikâyet ulaşmaktadır. Firmamız yaklaşık 2005 yılından bu yana Güngören su kaçağı tespiti konusunda profesyonel çözüm üretmekte, binalarda, iş yerlerinde, evlerde karşılaşılan sızıntıların yerini kolayca tespit edebilmektedir.

Klasik yöntemlerde kırmadan su kaçağı bulma mümkün değildi. Bu yüzden ustalar neredeyse bütün tesisatı kırar, duvarları, fayansları parçalayarak çok fazla ses çıkarır, sürecin uzamasına neden olurlardır. Ev sakinleri de saatlerce, günlerce lavabolarını, banyolarını, tuvaletlerini kullanamaz hale gelirlerdir. Oysa firmamız bütün bunları geride bırakmış, teknolojinin son imkânlarını uygulamalarına dâhil etmiştir.

Güngören su tesisatçısı ihtiyaçlarınız için 7 gün, 24 saat firmamızı arayarak acil destek talep edebilirsiniz. Ustalarımız tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçecek ve Güngören’in neresinde olursanız olun adresinize ulaşmakta ve dakikalar içinde su kaçağının yerini tespit ederek çözüm üretmektedir.

Su kaçağı Belirtileri ve Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti Güngören genelinde firmamızın işidir. Eğer yapılarınızda her hangi bir su kaçağı olduğundan şüpheleniyor ya da bariz belirti görüyorsanız mutlaka profesyonel destek almanız gerekir. Kimi su kaçakları belirgin olurken kimisi gizlidir. Kendini net belli etmez. En bariz belirtiler şunlardır:

  • Vanalarınız veya bütün musluklarınız kapalı olduğu halde su saatiniz dönemeye devam ediyorsa,
  • Duvar kaplamalarında, fayanslarda, sıvalarda dökülmeler ve çatlamalar oluşmuşsa,
  • Meskenlerin içesinde rutubet kokusu kendini hissettiriyorsa,
  • Normal gelmesi gerekenin çok daha üzerinde bir su faturasıyla karşılaşıyorsanız,
  • Parkelerinizde, yer döşemelerinizde kabarmalar oluştuysa,
  • Kombinizin su barında düşüşler meydana geliyorsa,
  • Fayanslarınızın derz boşluklarında sararmalar meydana gelmişse,

Mutlaka tesisatlarınızda su kaçağı olabileceğinden şüphelenmeniz gerekir. Bu belirtilerin herhangi birisini gördüğünüzde acil olarak su tesisatçısı Güngören firmamızı aramalı ve destek almalısınız.

Güngören’de Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma

Binalarda, yapılarda ortaya çıkan su kaçakları hem temiz su tesisatında hem de atık su tesisatında meydana gelebilir. Bunun tespitini yapmak profesyonellik gerektirir. İstanbul tesisatçı firmamız hangi tesisatta olduğu fark etmeksizin tespit yapmaktadır.

Firma olarak cihazla su kaçağı tespiti yapıyoruz. İleri teknoloji cihazlarımız ile evlerinizde, iş yerlerinizde hiçbir yeri kırıp dökmeden, kirletmeden en geç bir saat içerisinde tıkanıklık tespiti yapıp çözüm üretiyoruz. Kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmetlerimiz kapsamında gider borularınızın içerisine kameralı cihazlar uzatıyor, bilgisayar ekranından görüntülerin analizini yaparak tem olarak tıkanıklığın nerede olduğunu ve neden kaynaklandığını tespit ediyoruz. Tıkanıklığın neden olduğu cisme göre özel ekipmanları bulunan cihazlarımızı borular içinde ilerleterek kimi zaman kırıp dağıtma, kimi zamansa tutup çıkarma yöntemiyle giderlerin tıkanıklığını açıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı açma kapsamında klozet ve tuvaletlerinizdeki tıkanıklıkları da başarıyla tespit edip açıyor, yaşam alanlarınızın tekrar sağlıklı, yaşanılabilir hale gelmesini sağıyoruz. Geçici değil kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bir Yorum Yazın