Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı, binalarda çok sık karşılaşılan bir tesisat problemidir. Binalarda iki farklı su tesisatı bulunur. Bunların birisi temiz su, diğeri de kirli atık su tesisatıdır. Su kaçağı her ikisinde de meydana gelebilir. Kimi zaman çok hızlı biçimde kendini belli eder, kimi zamansa aylar alabilir. Fakat vereceği hasarın boyutları devasadır. Çünkü su kaçağı, nemlenmeye, dökülmeye, küflenmeye ve daha birçok olumsuzluğa neden olur. En büyük tehlikesi de duvarların yapıların ömrünü kısaltması, yıkılmalarına neden olabilmeleridir. Bu yüzden acilen Kadıköy su kaçağı tespiti hizmeti alınmalı ve problem ortadan kaldırılmaya çalışılmalıdır.

Su tesisatçısı Kadıköy firmaları daha önceleri klasik yöntemlerle su kaçağının tespitini yapmaya çalışıyorlardır. Hala aynı yöntemin kullanılmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Firmamız bölgeye yepyeni bir hizmet getirmiş, teknolojiyle buluşturmuştur. Klasik su kaçağı tespiti yöntemlerinde ustalar, su kaçağının yerini bulmakta büyük güçlük çekiyorlar, fayansları, duvarları, tesisatları kırmak, dökmek zorunda kalıyorlardı. Tamir işleminden sonra bir de bunların onarımı gerekli oluyor, bu da yapının günlerce inşaat alanına dönmesine neden oluyor, günlerce lavabolar, banyolar, tuvaletler kullanılamıyordu. Ayrıca çok büyük maddi kayıplarla karşı karşıya kalınıyordu. Firmamız kırmadan su kaçağı bulma teknolojisini kullanmaya başlayarak müşterilerini bütün bu problemlerden kurtarmıştır.

Profesyonel Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy su tesisatçısı ihtiyaçlarınız için Kadıköy’ün hangi noktasında olursanız olun firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Eğer binalarınızda, meskenlerinizde vanalarınız kapalı olduğu halde su saatiniz dönüyorsa, duvar kaplamalarınızda, fayanslarınızda, sıvalarınızda çatlamalar, dökülmeler oluyorsa, rutubet kokusu alıyorsanız, faturalarınız normalin çok daha üzerinde geliyorsa, yer döşemelerinizde, parkelerinizde kabarmalar meydana geliyorsa, kombinizin su basıncı sürekli düşüyorsa, derz aralarında sararmalar meydana geliyorsa mutlaka su kaçağı olabileceği aklınıza gelmelidir. Bahsettiğimiz belirtilerin herhangi biri ile karşılaşıyorsanız acil olarak İstanbul tesisatçısı desteği almak için firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Kadıköy’de Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma

Su kaçağı tespiti Kadıköy genelinde bizim işimizdir. Firma olarak cihazla su kaçağı tespiti yapıyoruz. İleri teknoloji cihazlarımızla su kaçağının nerede olduğunu tespit ediyor. Sadece o alanda işlem yaparak gereksiz masraf ve zaman kaybını önlüyoruz. Bütün işlemlerimizi dakikalar içinde tamamlayarak yaşanılabilir bir ortam sunuyoruz.

Cihazla su kaçağı tespiti yapıp dakikalar içinde onarım işlemlerini gerçekleştiren uzman kadromuz Kadıköy genelinde tıkanıklık açma hizmeti de veriyor. Kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmeti almak için te yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Lavabolarınızda, tuvaletlerinizde, giderlerinizde karşılaştığınız tıkanıklıklarda uzman kadromuz hiçbir yeri kırıp dökmeden tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit etmekte, müdahale ederek borularınızı yeniden açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma dâhil bütün uygulamalarımızda kameralı cihazlar kullanıyor, cihazlarımızı boruların içinde ilerleterek tıkanmanın nerede ve neden kaynaklı olduğunu tespit ediyoruz. Robotik cihazlarımızla da tıkanıklığı açıyoruz. Bütün bu işlemlerimiz kısa sürede yapılırken hiçbir yerde kirlenme, kırılma olmaz. 7/24 acil çözüm üretiyoruz.

Bir Yorum Yazın