Tıkalı Kanal Nasıl Açılır

Tıkalı kanal açma işlemi robot ile kırmadan lavabo gideri, mutfak borusu, Bina içi ana hat borusu gideri açma işlemlerini kırmadan boru içerisinde atılan ıslak mendil peçete veya temizlik bezleri gibi dirsek veya atık su borularının içerisinde kalarak suyun gitmemesine ve geri gelmesine gibi durum ortaya çıkarak birçok sorunları beraberinde getirebilmektedir. Tesisat borularının bazen  su tesisatçısının hatası sonucu sürekli tıkanmasına veya kullanım hatasına bağlı olarak tıkanmalar meydana gelmektedir.
Kanal borusu boru çapları ana hat bina ortak alan borusu gideri daire sahiplerinin kullanım sırasında yanlış kullanım sonra tesisat Hatlarına gider borularına attıkları ped,ıslak mendil, suda erimeyen peçeteler, gibi birçok tesisat hatlarını tıkayabilecek birçok faktör sonucu Atık suyun giderlerden yavaş gitmesine neden olur ve bir zaman sonra en ufak bir pislik gittiği takdirde suyun hiç gitmemesine ve üst kattan dökülen suyun alt kattaki dairelerden veya en bodrum kattaki dairelerin süzgeç veya banyo giderinden Atık suyun gelmesine neden olmaktadır. Tesisat tıkanıklığı sonrası firmamız tarafından gelen ekibimiz tıkanıklık olan bölgeyi robot ile kırmadan tesisat hattına atılan ıslak mendil peçete vb cisimleri boru içerisinden yakalayarak suyun önünü kapatan malzemeleri aldıktan sora tıkanıklık olan bölgeden suyun hızlı bir şekilde gittiğini ve Dairenizin veya işyeriniz giderlerindeki suyun çekilmesine ve bu sorunun çözülmüş olacaktır. Tesisat kanalı Tıkanıklığı bazen ise aşırı yağmur yağması ve kanalizasyon giderlerinin suyun hızını yeteri kadar giderememesi sonucu binanızdaki rögar hattından suyun taşmasına daire içine gelmesine neden olabilmektedir. Tıkanıklık bu esnada İSKİ ile hızlı bir işletişime geçerek Rögar hattına müdahale ederek sorunu çözebilmektedir.
Kanalizasyon açma işlemi kameralı görüntüleme yaparak ekibimiz ile hızlı servis ağımız ile sorunsuz bir şekilde tıkalı kanal gider borularını açarak daha büyük maddi hasardan kurtularak en uygun fiyata firmamız tarafından tıkanıklık sorununuzu çözmekteyiz.