TIKALI LAVABO NASIL AÇILIR

Lavabo açan firmalar tıkanıklık işlemlerini firmamız fatura ve servis formu ile kaliteli uygun fiyat garantisi ile Garantili bir işlem ile tıkalı lavabo gider hatlarını kırmadan makine ile kameralı görüntüleme cihazı ile işlemi sorunsuz bir şekilde bitirmekteyiz. Tıkalı lavabo kanalı açma servisi dairenizin veya işyerinizin Gider kanal borularını İthal kanal açma makinesi ile kısa sürede açıyoruz.
Tıkalı lavabo açma işlemi Google veya diğer Arama motorlarından arama sonucu İstanbul ilçelerine hızlı servis ağı ile verdiğimiz saat ve zamanda  verilen adreste olunarak müşteri  memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.
Tıkalı lavabo mutfak gideri veya bulaşık makinesinin yağlı suyu boru içerisindeki çeperin yağ sarması ve boru içerisinin daralması sonucu suyun yavaş gitmesine veya bulaşık çamaşır makinesinin gidere gönderdiği tüylü pamuklu cisimler boru içerisine yığılarak makinenin basınçlı su göndermesi ve giderin bu suyun akışını hızlı yapamaması sonucu suyun  yavaş gitmesi sonucu Atık suyun Mutfak yüzeyine veya dolap içerisine atık suyun gelmesine neden olmaktadır.
Tıkalı lavabo evde kendiniz açabilirsiniz tabi ki bazen bu durum olamayabiliyor, çünkü boru içerisi tamamen tıkalı olduğu vakit her ne yapılırsa yapılsın tıkanıklık açılmayabilir.
Tıkanık mutfak kanal giderini su şekilde yaparak açabilirsiniz. Tıkanık olan lavabo banyo lavabosu süzgeç giderlerine 2 litre kaynar su ile lavabo açma tozu veya sıvılarından marketlerden alarak ilk önce tozu veya sıvıyı döktükten sonra kaynar suyu arkasından dökerek kimyasal maddeyi tepkimeyi hızlandırarak tıkalı kanalın açılması sağlayacaktır. Tıkalı Lavabo açan firma olarak sizlere hizmet vermekten Gurur  duymaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek sizinle çalışma yaparak bir sonra farklı sorun ve problemleriniz için &20 indirim yapılarak hizmet sunmaktayız.