Tıkalı Pimaş Nasıl açılır Kırmadan

Tıkanık Pi maş açma işlemi Robotla Kırmadan cihazlar ile lavabo kanalı pi maş PVC borularının tıkanıklık işlemi siz müşterilerimiz ile iletişim kurarak Tıkanıklık sorununuzu kısa özetleyerek sorununuzu karşısında ekibimiz tarafından servis gönderilerek Tıkalı Kanal giderlerini sorunsuz bir şekilde gelen ekibimiz açarak tıkanıklık olan bölgenin açılmasını sağlamakta.
Tıkanıklık işlemi ve tıkanmasının başlıca nedeni ise Atılan gider borularına cisimler sonucu suyun yavaş gitmesine ve bir zaman sonra suyun hiç gitmemesine neden olmaktadır. Tıkalı kanal gideri tıkanması sonrası üst kattaki dairelerin lavabo sularının bina ana hattından gelmesi sonucu tıkalı tesisat giderlerinden en alt kattaki dairenin atık su gider borularından geri gelmesine neden olmaktadır. Tıkanıklık sonucu kullanılamayan tesisat  giderleri bina sakinleri tarafından sorunlar oluşturabilmekte ve bina sakinleri tarafından anlamsız sorunlar çıkabilmekte ve bazı bina sakinleri farklı olumsuz sonuçlar oluşturabilmektedir. Çünkü Ana hat borularının ortak hat giderlerinin tıkanması ve ücretin sadece alt kattaki dairenin maddi hasarı karşılaması veya karşılamaması sonucu birçok sorun ile karşı karşıya gelmekteyiz.
Tıkalı bina gider hatlarını Tesisat Hatlarını Yeni binalarda olma ihtimali de çok görülmektedir. Tesisat tıkanıklığı su tesisat ustasının yapmış olduğu tesisat montajı esnasında gider borularına yeteri kadar su akışına meğil yani akım verilmediği takdirde suyun gitmemesine ve tıkanmalar sürekli meydana gelmesine neden olabilmektedir.
Tesisat gider hatlarının bir başka tıkanmasının nedeni ise Eski binalarda pvc yani pimaş borusu olmayıp dökme boruların daralma olması ve Aşırı kireçlenme sonucu Borunun iç çapı tıkanması sonrası müdahale edilmesi ve durumunda dahi onarımı zor olan bir işlem sonucu Tekrar tıkanmalar oluşabilmektedir.