Tıkalı Tuvalet Kanal Açma Kırmadan Robotla Açma

TIKALI Tuvalet gideri Açma
Tıkalı bina daire veya ana hat borularına atılan veya boruların içerisindeki kireçlenme sonucu tıkanması sonucu suyun gitmemesi ve giderden  atık suyun geri gelmesine neden olmaktadır. Tıkalı tuvalet kanalı binanın veya ofis vb. yerlere nazaran daha sık karşılaşılmakta olup tıkanık olan borudan su gitmemesi sonucu boru rögar tarafına suyun gitmemesi büyük sorunları beraberinde getirebilmektedir. Tıkalı kanal gider boruları Kırmadan robot ile açılmaktadır. Tıkalı kanal açma servisimiz le bizimle iletişime geçerek adres bilgilerinizi alarak servisimizi gönderiyoruz.
Tuvalet  Kanalı nasıl Tıkanır
Tuvalet kanalı tesisat borularının atılan ıslak mendil  veya temizlik bezlerin klozet içerisine döküldüğü zaman boru içerisine giden temizlik bezleri boru içerinde dönüşlere yığılarak ve birikerek suyun ilk başlarda yavaş gitmesine bir zaman sonra suyun hiç gitmemesine neden olmaktadır. Tıkalı kanal boruları nasıl mı açılır?
Tuvalet Kanalı Nasıl  açılır?
Tuvalet Kanalı nasıl açılır nasıl bu sorunu çözebiliriz gibi bir ses duyar gibiyim…Tıkalı kanal açma ilk deneyebileceğiniz lavabo açma kimyasal tozu veya sıvısı olabilir. Kullanma şekli ise sıcak su ile çoğu kimyasal ilaçlarda soğuk su kullanın diye yazıyor fakat tesisat içerisinde veya lavabo klozet tuvalet kanalına dökeceğiniz kostik veya lavabo açma tozu sıcak su ile döktüğünüz takdir Kimyasalın tepkimesi hızlanacağı için daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Lavabo kimyasalları bazen ilaç ile açılmayıp boru içerisi su ile dolu olduğu için bir sonuç alamayabilirsiniz. Bu ilaçları kullanırken koruyucu malzeme ve eldiven kullanmayı unutmayınız. Aksi takdirde sağlığınıza zarar verebilirsiniz.
Tıkalı tuvalet kanalı açma işlemi eskiden kırarak dökerek yapılırdı. Şimdi ise robotla tıkanıklığı kameralı sistemler ile sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlamakta ve kırma dökme olmadan sorunu çözülmesini sağlamaktadır. Sektörde birçok merdiven altı firma olduğu için dikkat etmenizde fayda var çünkü her sektörde olduğu gibi tıkanıklık açılıp ücreti alınıp sonra herhangi bir sorun olduğu vakit karşınızda muhat tap olacağınız kişi bulamayabilirsiniz u tür mağduriyetler yaşamamanız için kaliteli resmi firma olarak bu işi profesyonelce yapan kişiler ile çalışmanızı tavsiye ederiz.