Tuzla Gider Tıkanıklığı Açma

Tuzla Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Gider tıkanmasının birbirinden farklı nedenleri mevcuttur. Bu nedenler arasında en sık karşılaştıklarımızı sizler için bir araya topladık. İşte gider tıkanıklığına neden olan nedenler;

  • Yemeklerden sonra bulaşık yıkarken tabaklarda kalan yemek artıkları
  • Sebze ve meyve gibi gideri tıkayabilecek unsurlara sahip olan yiyeceklerin dikkatsiz yıkanması
  • Lavabo giderinin eğimsiz olması
  • Mutfak giderlerine dökülen yağlar
  • 90 derecelik dirseklerin kullanılması
  • Lavabo giderinin çöküntüye uğraması
  • Yapı inşaat halinde iken giderlerin içerisine çimento, harç ve inşaat atıklarının dökülmesi

Tüm bu etmenlerin birinin sürekli olarak yapılması veya birkaçının yapılması durumu özellikle giderlerin tıkanmasına yol açar. Gider boruları yapısının eğimsiz olması ve lavabo içerisine dökülen şeylerin borunun dibine çökerek orada zaman içerisinde sertleşmesi, çoğalması tıkanıklığa yol açar. Bu durum sonucunda ise tamamen tıkalı olan borudan pislikler akıp gidemez ve burada birikerek gider tıkanıklığına, su sızıntısına ve çatlaklara neden olur. Tuzla gider tıkanıklığı açmahizmetimiz ile ustalarımız kısa sürede gider tıkanıklığının üstesinden gelmektedir.

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma işlemi için eski yöntemler yerine elektronik cihazlar kullanılarak tıkalı bölge kamera ile izlenerek tespit edilmektedir. Borunun boyutuna göre işlem yapılmakla beraber hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmadan tespit süreci işlemektedir. Tuzla su kaçağı tespiti servisimiz ile yapınızda oluşan kırma gerekmeyen sızıntı problemi için evinizi kırıp dökmeden ya da tesisat yenileme durumunda kalmadan sorun ile baş edilebilir. Tuzla su tesisatı ustalarımız bu konuda sizlere en gürültüsüz ve en temiz hizmeti sunmaktadır.

Tuzla Kalorifer Petek Temizliği

Tuzla içerisinde profesyonel kalorifer ve petek temizliği yapan ustalarımız, kalorifer petek bakımı konusunda da sizlere hizmet sunmaktadır. Su tesisatçısı Tuzla ustalarımız gerekli olan donanım ile adresinize gelerek kalorifer petek tamiri ve kalorifer petek bakımı yapmaktadır. Tuzla kalorifer petek temizliği hizmeti için bizleri arayabilir kaliteli, uygun fiyatlı, profesyonel ve garantili hizmet almanın tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.