Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı için tercih edilen firmanın fiyatlarından ziyade tamir için kullandığı su kaçağı cihazı ve teknikleri öğrenmekte fayda vardır. Bu konuda modern denecek düzeyde hizmet veren su tesisatı firmamız su tesisatçısı Zeytinburnu hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip eden ekibimiz, son model, teknolojik cihazları kısa sürede firma cihazlarımıza entegre etmiş ve sizlere profesyonel hizmet sağlamıştır. Zeytinburnu su kaçağı tespiti işlemlerimiz de kamera sistemleri ve akustik dinleme cihazları yere almaktadır. Bu cihazlar sayesinde hem su kaçağının tespiti çok kısa sürmekte hem de kırma, dökme işlemine gerek kalmadan su kaçağı hizmeti sunulmaktadır. Unutulmamalıdır ki, su kaçakları genelde alt komşuya su damlaması ya da komşunun duvarında rutubet oluşması şeklinde hissedilmesi şeklinde anlaşılmaktadır. Bu olumsuz durumun yaşanmaması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Su kaçağının yanında aynı zamanda sık sık karşılaşılan bir diğer su tesisatı problemi de gider tıkanması olmaktadır. Lavabo, kalorifer, WC, banyo veya diğer su tesisatı borularında yaşanan gider tıkanıklığı tamir edilmediği sürece su kaçağına veya taşmalara neden olmaktadır. Bu olumsuz durumların yaşanmaması için giderlerinizin bakımını yaptırmanız gerektiği gibi eğer gider tıkanıklığından şüpheleniyorsanız en kısa sürede Zeytinburnu gider tıkanıklığı açma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Ustalarımız farklı yöntemler tercih ederek kısa süre içerisinde tıkalı olan giderinizi açarak sizleri büyük bir felaketten kurtarmaktadır.

Zeytinburnu Kalorifer Petek Temizliği

Su tesisatçısı Zeytinburnu içerisinde hizmet veren ustalarımız bu alanda uzun zamandır hizmet verdikleri için en doğru yöntemleri de bilirler. Kalorifer petek temizliği konusun da deneyimli olan ekiplerimiz kış ayları gelmeden kalorifer ve petek gide tıkanıklığı, su seviyesi dengesi vb. diğer kalorifer petek sorunlarınız ile ilgilenirler. Zeytinburnu kalorifer petek temizliği hizmetimiz sayesinde kış aylarında gelecek olan kabarık doğalgaz faturanızı önleyebilir ve kalorifer petek sıcaklığından maksimum düzeyde faydalanarak kış aylarını sıcacık geçirebilirsiniz.