Kadıköy petek temizleme firması olarak ev ve iş yerlerinde temizlenmesi gereken petekleri teknolojik cihazlarımız yardımıyla temizleriz. Bu sayede petekleriniz içindeki pisliklerden arınır ve kombiden gelen sıcak suyu içinde çevirerek ideal sıcaklığa anında ulaşır.

İstanbul ilinde verdiğimiz petek temizleme hizmetimiz sayesinde eskiden ödediğiniz yüksek doğalgaz faturalarına da son vermiş olursunuz. Kombinizi düşük ayarda yakarak ideal petek sıcaklığına çıkacağınızdan doğalgaz faturalarınız da fiyat olarak düşer.

Ne Durumlarda Petek Temizliği Yapılır?

Petek temizliğine insanlar genellikle peteklerinde bir sorun oluştuğu zaman ihtiyaç duyarlar. Ancak her ev ve iş yerindeki peteklerin 2 yılda bir kez olmak üzere düzenli içindeki pisliklerden temizlenmesi gerekir. Bunun yanı sıra;

  • Ev ya da iş yerindeki her petek aynı sıcaklıkta değilse
  • Kombideki petek ayarını yükseğe çıkarmanıza rağmen petekleriniz ısınmıyorsa
  • Peteklerin alt ve üst noktalarındaki ısı aynı değilse
  • Petekten ses çıkıyorsa Kadıköy petek temizleme firması olarak bizimle iletişime geçerek peteklerinizi temizlettirebilirsiniz.

Petek Temizliğinde Neler Kullanılıyor?

Günümüzde petek temizliği sırasında artık daha modern yöntem tercih ediliyor. Kadıköy ilçesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız teknolojik bir cihaz kullanarak eski yöntemlerin önüne geçiyor. Artık petek temizliği için duvar kırmaya ve petekleri yerinden çıkarmaya gerek kalmıyor.

Özel Petek Temizleme Makinesi; Teknolojinin ürünü olan bu özel makine sayesinde petekler içine tazyikli su gönderiliyor. Böylece pislikler dışarıya kirli su olarak çıkarılıyor.

Özel Kimyasal Sıvı; Kullanılan kimyasal sıvı temizlik sonrasında petek borularının içine gönderiliyor. Bu sayede peteklerle pisliklerin birikmesi engelleniyor ve kireçlenme önlenmiş oluyor.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Kadıköy petek temizleme firması olarak müşterilerimize özel cihaz ve kimyasal sıvıyla kaliteli bir petek temizleme hizmeti veriyoruz.

İlk olarak kombiyi ve tüm petekleri kapatıyoruz. Sonra bir peteği açıp bu peteğin vanalarına özel cihazın hortumlarını takıyoruz. Sonra cihazı açarak peteğin vanasından tazyikli su gönderiyoruz. Bu tazyikli su petek içindeki pislikleri dışarıya çıkış vanasının ucundaki hortumdan kirli su olarak dışarıya çıkarıyor. Kirli su temiz su olana kadar işleme devam ediyoruz. Ardından tüm adımları tüm peteklere uyguluyoruz.