Şile petek temizleme konusunda talepte bulunan kişilerin oldukça güvenilir şekilde hizmet alabilecekleri firmaların başında gelen ekibimiz, profesyonel bir çalışma sistemine sahiptir. Evinize gelip ısıtma sisteminizde bir sorun var mı yok mu diye bakmak için dahi sizden ücret talep edilmeyecektir. Şile’de yer alan firmalar ile fiyat bakımından küçük bir kıyaslama yapıldığı zaman firmamızın olukça uygun fiyatlı olduğu görülmektedir.

Şile de dahil olmak üzere İstanbul’da aklınıza gelen bütün ilçelere aktif bir biçimde hizmet verilmektedir. Bu konuda mesafenizin ofis merkezine uzak olması sizin bakım ya da onarım işlemleri için ödemeniz gereken tutar üzerinde herhangi bir oynamaya sebebiyet vermeyecektir.

Kalorifer Temizliği Fiyatlandırması Nasıl Belirlenir?

Şile petek temizleme süreçleri hem birebir el işçiliği ile hem de makine ile uygulanabilmektedir. Bu konuda peteğin tipi ve kaloriferin ne denli bakıma ihtiyacı olduğu temizleme yöntemini en çok etkileyen nokta olmaktadır. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın siz petek sayısı üzerinden hesaplanan bir fiyat ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kaloriferin temizliği noktasında farklı solüsyonlar ve kimyasallar da kullanılmaktadır. Bu ürünler için müşterilerden ek bir ödenek istenmemektedir. Her biri temizlik fiyatına dahil olarak ele alınmaktadır.

İstanbul kapsamında hizmet veren hem en yetkin hem de en uygun fiyatlı ekiplerden olan firmamız ile iletişime geçerek bu profesyonel ekibin evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Tek bir telefon ile firmamıza erişim sağlamanız ekibin yönlendirilmesi için yeterli olacaktır.

Petek Temizliği ve Sonrasındaki Isıtma Verimi

Şile petek temizleme adımlarının tamamlanmasından sonra peteklerinizin eskisinden çok daha verimli bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz. Bu konu ile alakalı olarak bir sorun yaşarsanız ya da ısıtma sisteminin performansında herhangi bir artışın meydana gelmediğini düşünürseniz firmamız ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

  • Petek temizliği sonrasında ısıtma sisteminizden tam verim alabilmek için şu noktalara da dikkat etmelisiniz;
  • Radyatörlerin ön kısmı kesinlikle perde ya da koltuk ile kapatılmamalıdır.
  • Perde denk geldiği zaman direkt olarak odanın ısıtılma süreci aksamaktadır.
  • Evin verimli ısınmasını istiyorsanız ortalama bir sıcaklıkta sürekli olarak ısıtma sisteminizi açık bırakmalısınız. Sistemi sürekli açıp kapama şeklinde evinizi ısıtmak oldukça büyük sıkıntılara sebep olabilir.