Silivri petek temizleme şirketleri arasında firmamız uygun fiyatlı yapısı ile göz doldurmaktadır. Sunduğu hizmetlerin kalitesi oldukça yüksek olmasına rağmen uygun fiyatlı olması en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesidir. Neredeyse bütün ısıtma sistemleri ile alakalı bilgi sahibi olan profesyonel bir ekip ile hizmet verdiği için ısıtma sisteminiz çok daha verimli bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Özellikle kış mevsimine girmeden bu tür bakımlar ve kalorifer için temizliklerin yapılması çok büyük bir önem arz etmektedir. Hem evin genelinin ısınması çok daha kolay olacaktır hem de ödemeniz gereken faturaların tutarları direkt olarak düşecektir.

Bakım Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Silivri de dahil olmak üzere İstanbul ve yakınlarında bulunan bütün ilçelere gerekli olan ekip desteği gönderilebilmektedir. Ekip desteği için herhangi bir ek ücret talep edilmemesi de firmamızın beğenilen noktalarından bir tanesidir. Sizin bakım ya da temizlik işlemleri için ödemeniz gereken tutarı belirleyen en önemli ölçüt petek sayısıdır. Petek sayısı artış gösterdikçe ödenmesi gereken tutar da artacaktır.

Silivri petek temizleme fiyat analizi yapıldığı zaman ortaya çıkan sonuç firmamızın oldukça uygun bir yere sahip olduğunu da göstermektedir. Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehre göre bu denli kaliteli bir hizmet verilmesine rağmen ödemeniz gereken tutarın yüksek olmayacağının da altı çizilmelidir.

Kalorifer Petekleri Nasıl Temizlenmektedir?

İstanbul kapsamında ısıtma sistemi genel itibari ile doğal gaz aracılığı ile işlemektedir. Özellikle doğalgazlı sistemler söz konusu olduğu zaman kesinlikle kendi başınıza bir temizleme süreci içerisine girmemelisiniz. Kombilerin üzerine bu konu ile alakalı uyarıların koyulmasının ciddi bir sebebi olduğunun da farkında olmalısınız. Konunun uzmanlarını arayarak bu süreç hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Silivri petek temizleme sürecinde işleme alınan adımlardan bazıları;

  • Öncelikli olarak profesyonel bir ekip tarafından kaloriferler yerinden sökülür.
  • Eğer makineli bir temizleme işlemi gerçekleştirilecek ise bu sökme adımına bile gereksinim duymadan temizleme aşamasını atlatabilirsiniz.
  • Makinenin hortum kısmı kaloriferin vana kısmına bağlanır.
  • Makinenin kaloriferden boşaltacağı pis suyun tahliye edilmesi için gerekli olan hortumu da ya büyük bir kova içerisine ya da klozete yerleştirilir.