Kış mevsimine girmeden önce evinizde işleyen kalorifer peteklerinizi muhakkak temizletmeli ve bir bakıma tabi tutmalısınız. Bu adımı düzenli bir şekilde gerçekleştirirseniz elde edeceğiniz ısıtma performansı tahmin ettiğinizden çok daha yüksek olacaktır. Petek temizleme işlemleri sizin kendi kendinize ifa edebileceğiniz işler değildir. Mutlaka profesyonel bir ekipten yardım almalısınız.

Sultangazi petek temizleme talebinde bulunan kişilerin gönül rahatlığı ile başvurabileceği firmalardan biri olan ekibimiz hem profesyonel bir şekilde hem de uygun fiyatlı olarak kişilere hizmet vermektedir. Kullanılan temizlik solüsyonları için ya da genel itibari ile makineler için sizden asla ek bir ücret talep edilmeyecektir.

Petek Temizlerken Eviniz Kirlenecek Mi?

Sultangazi ve civarında yer alan konutların her birinde dilediğiniz gibi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Petek temizleme işlemlerinde özellikle hangi tür sistem olduğu uygulanacak olan yöntemi direkt olarak değiştirmektedir. Yöntem ne olursa olsun gerekli önlemler ekibimiz tarafından alınacağı için evinizin kirlenmesi gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Piyasada sıklıkla rastlanan petek türlerinden bazıları;

  • Yoğuşmalı kazanlar
  • Doğalgazlı sistemler
  • Demir ve bakır borulu sistemler
  • Plastik borulu sistemler
  • Döküm radyatörler
  • Panel radyatörler

Sultangazi petek temizleme hizmet sürecide bütün bu sistemler ile alakalı olan temizleme, bakım ve onarım aşamaları başarılı şekilde tamamlanabilmektedir. Eviniz kirlenmeden çok daha sağlıklı bir ısıtma sistemine sahip olmak için bu tür bakımlara özen gösterilmesi gerekmektedir.

Hangi Aralıklar ile Petekler Temizlenmelidir?

İstanbul kış mevsiminde özellikle kışın son aylarına doğru zorlayıcı mevsim şartlarına sahip olabilmektedir. Tam da bu nedenle ısıtma sisteminin verimli bir şekilde işlemesi sizin için çok büyük bir önem arz etmektedir. Her sene en az bir defa tercihen 6 ayda bir defa olmak sureti ile yılda iki kere bakım ve temizletme işlemleri gerçekleştirirseniz ısıtma sistemi sizin için daha verimli ve daha uygun fiyatlı olacaktır.

Sultangazi petek temizleme ekibimize dilerseniz telefon ile dilerseniz de online sistem üzerinden erişim sağlayarak bir ekip talep edebilirsiniz. Bu şekilde kısa bir sürede profesyonel ekip evinize gelecek ve ısıtma sisteminizde gerekli olan bakımı onarımı ortaya koyacaktır.