Tuzla petek temizleme alanında bir firma arayışındaysanız seçim sırasında özellikle hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli hizmet veren seçeneklere bir göz atmalısınız. Firmamızın verdiği hizmet kalitesi İstanbul’da adından söz ettirmektedir. İşlemlerinizi gerçekleştirecek olan ekibimizin de hem uzun senelerdir bu sektörde olması hem de güvenilir yapıda olması ısıtma sistemlerinizi firmamıza emanet etmeniz için geçerli sebeplerdir.

Tuzla bölgesinde bulunan konutlarda kullanılan yakıt türü ne olursa olsun ya da ısıtma sisteminiz hangi biçimde çalışırsa çalışsın firmamız ile iletişim kurarak yıllık bakımlarınızı gerçekleştirme imkanını elde edebilirsiniz. Özellikle doğalgaz ile çalışan sistemlerin bakımı için ya da iç temizliği adına kendi kendinize hareket etmemelisiniz. Mutlaka uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir.

Petek Temizleme Ne Kadar Sürede Tekrarlanmalıdır?

Tuzla petek temizleme alanında en yetkin firmalardan biri olan ekibimiz kampanyalar da dahil olmak üzere oldukça uygun fiyatlardan hizmet vermektedir. Evinizde bulunan petek sayısı ile artan ya da azalan bir fiyat çizgisine sahip olan firmamız her sene 2 defa kaloriferlerinizin temizlenmesi ve gerekli olan onarımların yapılmasını önermektedir. Yapılan araştırmalara göre bu şekilde bir yol çizildiği zaman ısıtma sistemler çok daha verimli çalışmaktadır. İstanbul gibi ısıtma konusunda doğalgaz temelli olarak devamlılığını sürdüren bir şehirde ısı yalıtımı da kaloriferlerin belirli aralıklar ile temizlenmesi de olmazsa olmaz noktalardan bir tanesidir.

Kalorifer Peteklerinin Verimli Çalışması için Ne Yapılmalıdır?

Tuzla petek temizleme süreci içerisinde sıklıkla kullanılan materyallere bir bakıldığı zaman karşımıza şu şekilde bir liste çıkacaktır;

  • Petek temizleme kimyasalları
  • Petek sistem koruma kimyasalları
  • Panel kalorifer iç sistem temizleme solüsyonları
  • Radyatör temizleyici sıvılar

Bu malzemelerin her biri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir ek ödeme yapmanız da talep edilmeyecektir. Firmamızın profesyonel ekip üyeleri bu ürünlerin gerekli şekilde uygulamasını yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde durulama aşamasını da tamamlayacak ve solüsyonların ya da diğer kimyasalların radyatörlerinizden tam manası ile arındırıldığından da emin olacaktır. Kullanılacak olan ürünlerin ısıtma sisteminize asla bir olumsuz etki yapmayacağından da emin olabilirsiniz.